0

היתרונות של הדפסת פוסטר על בד

 

בדרך כלל כאשר חושבים על הדפסות של פוסטרים לצרכים עסקיים, שיווקיים, מדעיים, אישיים ועוד- מדמיינים פוסטר המודפס על גבי נייר מסוג כלשהו כגון פלוטר או כרומו. יחד עם זאת, חשוב לדעת שישנה גם אפשרות של הדפסת פוסטר על בד אשר מקנה מספר יתרונות חשובים.

 

 לצפיה במוצר לחצו כאן!

 

מדוע להדפיס פוסטר על בד?

 

בין אם מדובר בבד קנבס, לייטקס או אחרת, הדפסת פוסטר על בד נותנת קודם כל את היתרון הוויזואלי. תארו לעצמכם למשל הדפסת פוסטר מדעי על בד עבור מרצה היוצא לכנס ורוצה לבלוט מול האחרים, ובכך להביא יותר קהל להרצאה שלו. פוסטר המודפס בצורה איכותית ורצינית על גבי בד, כפי שמבצעים אנשי הדפוס שלנו, מייצר תוצר מרשים בהרבה משל נייר שאותו קשה להסביר וצריך פשוט לראות: העומק, המרקם, הצבעים – כל אלו מצטרפים לכדי פוסטר אומנותי ומרהיב שבוודאי ימשוך את העין.

 

דברים אלו נכונים לא רק עבור גימיקים שיווקיים חד פעמיים אלא גם לצרכים שוטפים, מכיוון שיתרון משמעותי נוסף של הדפסת פוסטר על בד הוא העמידות הגבוהה שלו. למרות שבהדפסות פוסטרים על נייר משתמשים בחומרים חזקים ועמידים, הם עדיין לא יכולים להשתוות לעמידות של הבדים. הבד הוא חומר קשיח יותר שנוטה פחות להיקרע, להתבלות ולדהות בהשוואה לנייר וגם פחות להתקמט ולהישאר מקומט, ולכן הוא מהווה פתרון אידיאלי עבור פוסטרים הנמצאים למשל בבית העסק לתקופה ארוכה, או עוברים עם אנשי שיווק ומכירות בין כנסים. מעבר לכך, האיכות שניכרת היטב בבד לעומת פוסטרים מנייר שנמצאים באותו אירוע קידום מכירות, מעיד על ההשקעה, הרצינות והאיכות של העסק, דבר שבהחלט יכול להביא עוד התעניינות ולקוחות פוטנציאליים לדוכן.

 

כיצד מדפיסים פוסטר על בד

 

למעשה מדובר בתהליך פשוט שמבחינתכם זהה במהותו להדפסה של פוסטר על ניירות. מה שצריך לעשות הוא לבחור את גודל הפוסטר, כמות הפוסטרים הנדרשת, להעלות קובץ מוכן ולעצב אותו דרך האתר שלנו, וזהו – אנו כבר דואגים מכאן והלאה להכל. בנוסף, תמיד ניתן להתייעץ עם צוות הסטודיו הגרפי שלנו על מנת לקבל סיוע ליצירת פוסטר על בד המתאים ביותר לצרכיכם ולטעמכם.

 

אם אתם זקוקים למידע נוסף או להכוונה מקצועית עבור הדפסת פוסטר על בד, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 1-800-333-332.