0

הדפסת חוברות וברושורים בחיפה

 

יש לכם עסק בחיפה והסביבה? מעוניינים להפיק ולהדפיס עבורו ברושור או חוברת? אם כן, הנכם מוזמנים להיעזר בשירותים המתקדמים של רשת דף אור, המציעה מעטפת מלאה, איכותית ומקצועית עבור הדפסת חוברות בחיפה ועבור הדפסת ברושורים.

 

לצפיה במוצרים לחצו כאן!

 

כמה מילים על ברושורים וחוברות

 

ברושורים וחוברות הינם מוצרים חיוניים בליין השיווקי, הפרסומי והמכירתי של בית העסק. בניגוד לפליירים או לשלטים למיניהם, הברושור או החוברת מהווים אמצעי אפקטיבי המאפשר להעביר יותר מידע ללקוח הפוטנציאלי. המידע יכול לעסוק למשל במוצר או שירות מסוים, בחזון והאני מאמין של החברה, ביתרונות העבודה עם העסק, בניסיון ובפרויקטי הדגל שלו, ועוד.

 

חשוב להבין כי את הברושורים והחוברות ניתן להדפיס על גבי מגוון סוגי ניירות, אך מה שחשוב הוא שהנייר יהיה עמיד ועבה יחסית. כמו כן, הנייר חייב להיות איכותי על מנת לשדר מסר רציני, מקצועי, מכובד ואף מהודר, מה שמשליך על תדמית בית העסק. כמו כן, ישנם סגנונות שונים של חוברות וברושורים בעלי מספר שונה של דפים וקיפולים, בחל בדף בודד, דרך דף המקופל למספר דפים משניים ועד להדפסה של חוברת בעלת מספר עמודים.

 

עיצוב של המוצר

 

בכל מקרה, את החוברת או הברושור יש להדפיס ברזולוציה גבוהה ביותר, עם צבעים איכותיים וברורים, ולהקדיש לא מעט מחשבה גם לנושא העיצוב ולקהל היעד. מטבע הדברים, יש הבדל בין ברושור המיועד לקדם את המכירות של גדג'ט חדש הפונה לקהל צעיר יחסית, ובין ברושור המתאר את שירותי בית אבות לבני הגיל השלישי, חוברת של משרד אדריכלים וחוברת של צורפים וגלריות. בדיוק למען מטרה זו אנו מעמידים לרשותכם את מיטב אנשי הדפוס והמעצבים הגרפים אשר ישמחו לסייע לכם בפרויקט. בסטודיו לעיצוב שלנו עובדים אנשי מקצוע מיומנים ביותר, המעניקים לכל לקוח המעוניין בשירותיהם ליווי אישי וקשוב. הליווי ניתן לכל אורך הדרך במטרה לספק מוצר העומד בדיוק בציפיות ומשרת את מטרותיו, אשר מכבד את העסק או החברה שעומדים מאחוריו, ועושה זאת על הצד הטוב ביותר.

 

אם אתם זקוקים למידע נוסף או להכוונה מקצועית עבור הדפסת ברושורים וחוברות, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 1-800-333-332.