0

הדפסת פוסטרים מדעיים

 

מעוניינים בהדפסת פוסטרים מדעיים? הגעתם למקום הנכון! רשת דף אור מתמחה מזה שנים בהפקה של פוסטרים עבור אנשי אקדמיה ובעלי מקצועות חופשיים מתחומים מדעיים, המציגים את התכנים המבוקשים באופן ברור, בולט ומושך.

 

 לצפיה במוצר לחצו כאן!

 

כידוע, לפוסטרים מדעיים יש שימושים שונים. כך לדוגמא, הם משמשים לצורך הכרזה על התקיימותו של יום עיון או כנס בתחום מסוים, ויכולים להיתלות על לוחות המודעות באקדמיה, במכונים מדעיים, במקומות עבודה בעלי זיקה רפואית או מדעית, וגם ברחוב כהזמנה לציבור הרחב. בנוסף, הדפסת פוסטרים מדעיים נדרשת מצד אנשי אקדמיה ומקצוע אשר יוצאים לכנסים בחו"ל או משתתפים בכנסים וימי עיון בארץ, ונוטלים בהם חלק פעיל בתור מרצים. מעבר לכך, הפוסטרים עשויים להיות שונים מאוד בתכניהם ומסריהם, החל מטקסטים המתארים את תכני ההרצאות או את סדרו של יום העיון, דרך תמונות המושכות את העין ומתארות בתמונות היבטים מסקרנים של המחקר, ועד לפוסטרים המתארים תהליכים כימיים, אסטרונומיים, ביולוגיים וכן הלאה.

 

חשיבותו של פוסטר מדעי איכותי

 

בכל מקרה ולכל מטרה, ישנה חשיבות גדולה לכך שהפוסטר המדעי יהיה באיכות גבוהה. כך לדוגמא, כאשר אתם יוצאים להרצאה בחו"ל ובארץ הנכם מעוניינים כמובן למשוך כמה שיותר אנשים אל הרצאתכם על מנת להעביר את הרעיונות, הפעילות והמחקרים המקוריים שלכם. ואולם, באותו הכנס עשויים להשתתף עוד אנשי אקדמיה וחוקרים רבים, וחשוב מאוד שהפוסטר שלכם יהיה איכותי, נאה, ברור ומושך את העין, באופן שיבלוט על פני אחרים. למעשה, כבר איכותו של הפוסטר עצמו יוצרת רושם ראשוני המעיד על איכותה של ההרצאה, אף אם הקשר בין השניים איננו לוגי לגמרי.

 

מעבר לכך, חשוב שהפוסטר יעוצב ויסוגנן באופן המדבר בשפתו של קהל היעד, החל ברמת התמונות ועד להיבטים של טקסט ופונט, ובדיוק למען המטרות האלו אנו מעמידים לרשותכם מעטפת מלאה. הציוד המתקדם שלנו ואנשי הדפוס והגרפיקה המנוסים נמצאים כאן על מנת שתפיקו את הפוסטר האידיאלי, וכל זאת בתהליך פשוט, מהיר וקל שאינו מצריך אתכם לצאת מהבית או מהמשרד, ובמחירים נוחים לכל כיס.

 

אם אתם זקוקים למידע נוסף או להכוונה מקצועית עבור הדפסת פוסטרים מדעיים, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון 1-800-333-332.